Vážené členky a členové SH ČMS,

naše sdružení se snaží všestranně podporovat Váš osobní rozvoj v oblastech, které jsou pro dobrovolného hasiče a řádného občana České republiky důležité. Novinkou v této oblasti je tato elektronická vzdělávací platforma Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Tato platforma je určena k tomu, abyste měli možnost v pohodlí svého domova získávat důležité poznatky z různých oborů lidské činnosti. Tento systém dovoluje studovat jednotlivé připravené kurzy i bez registrace, nicméně teprve registrovaný uživatel může systém využívat naplno, se všemi jeho funkcemi a možnostmi. Proto členům SH ČMS registraci doporučujeme. Tento návod by Vás měl provést celým procesem registrace, který je ovšem velmi snadný.

Registrace nového uživatele

KROK 1

Ve svém webovém prohlížeči zadejte adresu e-learningové vzdělávací platformy www.vzdelavani-dh.cz.

Registrace krok 1

KROK 2

Klikněte na tlačítko Registrovat, které zajistí zobrazení registračního formuláře.

Registrace krok 2

KROK 3

V tomto formuláři je třeba vyplnit základní informace.

Registrace krok 3

  1. E-mail – do tohoto políčka zadejte e-mail, který aktivně využíváte. Tento e-mail se stane Vaším přihlašovacím jménem a také Vám na něj dorazí zpráva, která slouží k aktivaci vašeho nového uživatelského účtu.
  2. Heslo – do tohoto políčka zadejte heslo, které budete chtít využívat. Zvolte takové heslo, které si dokážete zapamatovat. Zároveň by ale mělo dostatečně chránit váš uživatelský účet, tedy by nemělo být snadno uhodnutelné. Nemusíte se obávat – kdyby se Vám náhodou stalo, že své heslo zapomenete, existuje poměrně snadná možnost obnovení hesla.
  3. Souhlas se zpracováním osobních údajů a Souhlas se zasíláním informačních mailů – pokud chcete systém využívat, musíte souhlasit se zpracováním svých osobních údajů. Nemějte obavy, informace nebudeme předávat žádné třetí straně ani je nebudeme využívat jakkoliv proti Vám. Jedná se pouze o formální potvrzení vyžadované českou legislativou. Pokud jde o informační maily, zde je plně na Vašem rozhodnutí, zda o ně budete či nebudete mít zájem.
  4. Registrovat – stiskněte toto tlačítko, aby mohl registrační proces pokračovat.
KROK 4

Jakmile bude vše v pořádku, zobrazí se Vám následující obrazovka.

Registrace krok 4 - 1/3

Místo černého políčka bude samozřejmě zobrazen Váš mail, který jste uvedli při registraci. Nyní se, prosím, připojte ke svému e-mailovému účtu způsobem, na který jste zvyklí. Ve své příchozí poště byste měli najít důležitý e-mail. Ten slouží k potvrzení Vašeho nového účtu ve vzdělávací platformě SH ČMS. Možná se vám zdá tento způsob registrace poněkud krkolomný, nicméně vše se děje pro Vaše dobro. Takto zajistíme, že nikdo nemůže Váš e-mail zneužít. E-mail vypadá následovně.

Registrace krok 4 - 2/3

Jediné, co musíte udělat, je kliknout na modře podbarvený odkaz. Jakmile tak učiníte, zobrazí se Vám konečné potvrzení.

Registrace krok 4 3/3

Tímto je registrace dokončena.

KROK 5

Nyní jste řádně registrovaní uživatelé a můžete se poprvé přihlásit. Přihlášení je velmi snadné – na úvodní obrazovce stiskněte tlačítko Přihlásit se.

Registrace krok 5 - 1/3

Po stisknutí se Vám zobrazí přihlašovací dialog.

Registrace krok 5 - 2/3

Nyní je třeba dialog vyplnit. Tímto způsobem se budete přihlašovat pokaždé, kdy budete chtít jako registrovaný uživatel využívat náš e-learningový systém. Registraci ovšem už provádět nebudete.

  1. E-mail – zde zadáte e-mail, který jste uvedli při registraci
  2. Heslo – zde zadáte heslo, které jste si zvolili
  3. Stiskněte tlačítko Přihlásit

Nyní jste přihlášeni. Nejsnazší cestou, jak se dostat k výukovým kurzům, je stisknout příslušné tlačítko.

Registrace krok 5 - 3/3

Nyní můžete začít zvyšovat své znalosti, dovednosti a kompetence. Přejeme Vám hodně radosti, zábavy a užitečných informací.

ZPĚT NA ZAČÁTEK